پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - پیام تبریک نوروزی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران

 

آمار بازدید
بازدید روز : 0
بازدید کل : 0
آخرین بروزرسانی:
25 ارديبهشت 1401 ساعت 10:50
بازدید : 121 27 اسفند 1400 ساعت 15:13 شماره :95254

پیام تبریک نوروزی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران
 

علینقی حیدریان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران با صدور پیامی فرارسیدن سال نو و عید نوروز را به همکاران و عموم مردم تبریک گفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران علینقی حیدریان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران با صدور پیامی فرارسیدن سال نو و عید نوروز را به همکاران و عموم مردم تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

یا مقلب القلوب والابصار

یا مدبر اللیل و النهار

یا محول الحول والاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

«خداوند منان را سپاسگزاریم که در سایه الطاف بیکرانش فرصت تجربه سال جدید دیگری را بر ما ارزانی داشت تا با الهام از آنچه گذشت، گام در مسیر آینده بگذاریم.

فرارسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار، کردار و تصمیم های نو است و حلول سال نو و تولد دوباره طبیعت همواره یادآور تحول به مراحل نیکوتر و برتر است.

اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران سال 1400 را در حالی پشت سر گذاشت، که با وجود همه سختی ها و تنگناها توانست با شناسایی نقاط قوت و ضعف، تهدیدها را به فرصت تبدیل نموده و در راستای اهداف و چشم انداز خود گام بردارد و امیدوار است به فضل الهی و با همت بالا در سال جدید برگ های زرین دیگری بر کتاب پر افتخار منابع طبیعی کشورمان بیافزاید. بدیهی است حمایت های ریاست محترم سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور و مدیران کل سازمان نقش بسزایی در پیشبرد اهداف از پیش تعیین شده سازمانی داشته است.

با عرض تبریک و شادباش فرا رسیدن سال نو، افتخار دارد بدینوسیله از تلاش، همدلی و همراهی یکایک مدیران و تمامی کارکنان محترم که سرمایه اصلی کشور محسوب می شوند، تشکر و قدردانی نموده و از درگاه حضرت احدیت برای شما عزیزان و خانواده محترمتان فردایی روشن، بهروزی و توفیق روز افزون آرزو نمایم.»

علینقی حیدریان

سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :