پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - پیام تبریک مهندس احمد طاهری به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی
پیشخوان روزنامه ها
آمار بازدید
بازدید روز : 22842
بازدید کل : 772045
آخرین بروزرسانی:
7 خرداد 1399 ساعت 14:1
بازدید : 40 27 ارديبهشت 1399 ساعت 16:34 شماره :72568

پیام تبریک مهندس احمد طاهری به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران، مهندس احمدطاهری مدیریت این اداره کل به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی پیام تبریکی را صادر کرد. متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بیست وهفتم اردیبهشت ماه که به نام روز ملی ارتباطات و روابط عمومی نامگذاری شده است، فرصت مغتنمی است تا ضمن تبیین نقش و جایگاه روابط عمومی ها، از خدمات و تلاش فعالان عرصه اطلاع رسانی تقدیر به عمل آید.

امروزه روابط عمومی به عنوان فن، هنر و مدیریت ارتباطات مطرح است و هر دستگاهی که از همه ظرفیت های حوزه روابط عمومی بهره مند شود در بین جامعه و افکار عمومی سرآمد خواهد بود.

بی شک، عصری که در آن هستیم، عصر ارتباطات و اطلاعات است و روابط عمومی ها به عنوان سفیران شفافیت و اطلاع رسانی نقش مهم و برجسته ای در اطلاع رسانی اقناعی، آگاهی بخشی و اعتمادسازی دارند و این مهم در سایه ارتباط دو سویه بین دستگاه و مخاطبان تحقق می یابد.

روابط عمومی ها امروز به واقع مصداق زبان گویا و فریاد رسای سازمان و دستگاه ها هستندکه با عملکرد درست خود می توانند آرامش و موج امید را به جامعه تزریق نموده و با ارائه اطلاعات واقعی و صادقانه به مردم نقش اساسی خود را در بازگرداندن امور به محور عقلانیت ایفا کنند.

اینجانب با کمال افتخار برخود لازم می دانم، 27 اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی تلاشگران و طلایه داران هنر هشتم به ویژه روابط عمومی این اداره کل، مدیران، کارشناسان و همکاران این بخش در ستاد سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور و ادارات کل منابع طبیعی استان ها تبربک عرض نموده و از خداوند متعال سلامتی و توفیقات روز افزون این عزیزان را در راه اعتلای فرهنگ منابع طبیعی آرزومندم.

احمدطاهری

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :