پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - پيام نوروزي مديركل منابع طبيعي و آبخيزداري استان تهران
پیشخوان روزنامه ها
آمار بازدید
بازدید روز : 26986
بازدید کل : 670306
آخرین بروزرسانی:
17 فروردين 1399 ساعت 15:25
بازدید : 70 28 اسفند 1398 ساعت 13:12 شماره :70790

پيام نوروزي مديركل منابع طبيعي و آبخيزداري استان تهران

مدير كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان تهران با صدور پيامي فرا رسيدن سال نو و عيد نوروز را به مديران، دست اندركاران و همكاران گرامي تبريك گفت.

متن پيام نوروزي به اين شرح است:

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ

یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ

یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ

حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

بار ديگر دفتر ايام ورق مي خورد و فرا رسيدن سال نو، پيام تحول و دگرگوني را به همراه دارد، با طليعه بهار و در رستاخيزي دوباره، طبيعت شكوفا شده و فصل سر سبزي و طراوت از سرگرفته مي شود و پيك بهار با خود تازگي، اميد و پويائي را به ارمغان مي آورد.

در سالي كه گذشت با اهتمام و همراهي تمامي مديران، دست اندركاران و همكاران گرامي، مأموريت ها و سياست هاي ابلاغي سازماني و راهبردهاي استاني پيگيري و موفقيت و دست آوردهاي ارزشمندي در طول سال و در بخش هاي مختلف كسب شد كه اين موفقيت ها، مرهون تلاش و دلسوزي همكاران ارجمند بوده كه شايسته سپاس، تكريم و تجليل مي باشند.

اينك در آستانه اين تغيير و دگرگوني احوال، موسم بالندگي و شكفتن، فرارسيدن سال نو و عيد نوروز 1399 را به تمامي همكاران، تلاشگران عرصه هاي منابع طبيعي و دوستداران طبيعت و خانواده هاي عزيز و گرامي ايشان تبريك عرض نموده، و از خداوند بهار آفرين سالي سرشار از خير و بركت و معنويت توأم با صحت و سعادت را براي همگان مسئلت دارم.

در پايان برخود لازم مي دانم در شرايطي كه كشور در حال حاضر در پي شيوع ويروس كرونا با آن روبروست، از تمامي پزشكان، پرستاران و كادرهاي درماني كه با از خودگذشتگي و تلاش شبانه روزي در خط مقدم مقابله با اين بيماري قرار دارند تقدير و تشكر نمايم و اميدوارم با عنايت خداوند متعال و همكاري و مشاركت عموم مردم اين بحران جهاني هر چه زودتر از كشور عزيزمان رخت بربندد و نشاط و آرامش به جامعه بازگردد. با اميد به داشتن ايراني سربلند و با عزت

احمد طاهري

مدير كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان تهران

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :