پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - 6 پروژه آبخیزداری در استان تهران افتتاح و به بهره برداری می رسد
پیشخوان روزنامه ها
آمار بازدید
بازدید روز : 7311
بازدید کل : 608385
آخرین بروزرسانی:
3 اسفند 1398 ساعت 13:47
بازدید : 39 14 بهمن 1398 ساعت 12:25 شماره :69307
همزمان با ایام ا...دهه فجر انقلاب اسلامی؛
6 پروژه آبخیزداری در استان تهران افتتاح و به بهره برداری می رسد

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران اعلام کرد: همزمان با ایام ا...دهه فجر انقلاب اسلامی 6 پروژه آبخیزداری در استان تهران با اعتباری حدود76 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران احمد طاهری با بیان اینکه اعتبار این پروژه ها از محل صندوق توسعه ملی تأمین شده است اظهار داشت: 4 پروژه قابل افتتاح که در قالب اقدامات مکانیکی و با حجم عملیات حدود 13 هزار متر مکعب اجرائی شده است در شهرستان های دماوند، شمیرانات و تهران به بهره برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: 2 پروژه دیگر که در قالب اقدامات بیولوژیکی و در سطح 985 هکتار اجرا شده است در شهرستان های ورامین و ملارد افتتاح می شود.

این مسئول منابع طبیعی استان تهران خاطر نشان کرد: با اجرای این پروژه ها برای حدود 200 نفر زمینه اشتغال زائی فراهم شده است.

طاهری به مزایا و اهداف اجرای این پروژه ها اشاره کرد و یادآور شد: اجرای این پروژه ها علاوه بر حفظ منابع پایه آب و خاک، موجب کنترل سیلاب و فرسایش خاک، ذخیره نزولات آسمانی، تغذیه سفره های آب زیرزمینی و بهبود پوشش گیاهی می شود.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :