پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مراسم بزرگداشت سردار دل ها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد
پیشخوان روزنامه ها
آمار بازدید
بازدید روز : 11912
بازدید کل : 871945
آخرین بروزرسانی:
18 تير 1399 ساعت 11:41
بازدید : 177 15 دی 1398 ساعت 14:17 شماره :68348

مراسم بزرگداشت سردار دل ها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد

مراسم بزرگداشت یاد و خاطره مجاهد فی سبیل ا...، سردار بزرگ و پرافتخار اسلام، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش که با ختم قرآن کریم همراه بود در منابع طبیعی استان تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران این مراسم که با حضور مسئولان و همکاران این اداره کل برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین محمد نجاری مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در این اداره کل ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر همرزمانش، شهید سلیمانی را نابغه ای بی نظیر در عرصه سیاسی و نظامی دانست و اظهار داشت: امنیت امروز کشور ما و کشورهای منطقه مرهون رشادت و از خودگذشتگی های شهید سلیمانی و دیگر شهدای عزیز مدافع حرم است.

وی ایثار و مقاومت در برابر استکبار، اقتدار، ایمان، مردمداری، ایستادگی و ولایتمداری را از ویژگی های  بارز این شهید بزرگوار برشمرد و تصریح کرد: راه شهید سلیمانی در مسیر اهداف جبهه مقاومت در برابر دشمنان برای همیشه ادامه دارد و انقلاب اسلامی قوی تر از گذشته به مسیر خود ادامه می دهد.

حجت الاسلام نجاری تأکید کرد: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نه فقط متعلق به ایران بلکه متعلق به جهان اسلام و همه آزادی خواهان است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :